Keçiboynuzu Özü 650g
Keçiboynuzu Özü 650g

Keçiboynuzu Özü 650g

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

Active Naturel Healt Keçi Boynuzu Özü tamamen doğal olup hiçbir ilave kimyasal yada organik katkı maddesi, koruyucu içermemektedir.

:

Active Naturel Healt Keçi Boynuzu Özünün İçindeki Keçiboynuzu, yüksek besin değeleri ile vücut için çok faydalı bir bitki. Keçiboynuzu, az kalorili, yüksek proteinli, vitamin, demir, potasyum, kalsiyum ve magnezyum zengini olmasıyla biliniyor ve mutlaka tüketilmesi gerekenler besinler arasında yer alıyor.Active Naturel Healt Keçi Boynuzu Özü , doğal bir antioksidan kaynağı. Bu özelliği ile vücut direncini artırmaya yardımcı oluyor, vücudu hastalıklardan korumakta aktif rol oynuyor. 

Active Naturel Healt Keçi Boynuzu Özü Özellikle astım ve bronşit hastalıklarına karşı çok etkin yarcımlı oluyor.Zengin mineral ve vitamin içeriği ile enfeksiyonlara karşı koruma sağlayarak, var olanları iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Active Naturel Healt Keçi Boynuzu Özü, bağırsak hareketlerini de destekliyor, sindirime yardımcı oluyor. Hasarlı hücreleri yenilemeye, yaşlılık belirtilerini geciktirmeye yardımcı oluyor.Zengin mineralli yapısıyla ağız sağlığına da etki ediyor. Dişleri ve diş etlerini korumaya destek sağlıyor.

Active Naturel Healt Keçi Boynuzu Özünü Sizin İçin Hiçbir Katkı Maddesi Eklemeden %100 Naturel Ürettik.

KULLANIMI:

  • 6 ay 2 yaş Birer Çay Kaşığı,2 Yaş 6 Yaş 1 Tatlı Kaşığı,6-12 Yaş 2 Tatlı Kaşığı,12 Yaş ve Üzeri 2 Yemek Kaşığı Sabah Akşam Kullanılması Tavsiye Edilir.

İÇİNDEKİLER:

  • Keçiboynuzu özü

SERTİFİKALAR:

  • Quality Management SystemCertificate ISO 9001:2015
  • GMP Good Manufactoring- GMP -ISO 22716
  • Food Safety Management System Certificate - ISO 22000:2018
  • Certificate Of Free Sale 
  • Helal Sertifikas