Renatus Konsantre Propolis
Renatus Konsantre Propolis

Renatus Konsantre Propolis

Marka : Renatus
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
:

Renatus konsantre propolisin içeriğindeki  Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı reçinemsi maddelerden oluşur. Arılar tarafından kovandaki mikropları yok etmek ve sterilizasyonu sağlamak için kullanılır. Arılar petek gözlerini önce propolis ile kaplar sonra ana arı petek gözüne yumurtasını bırakır. Ayrıca arılar, propolisle sıvanan petek gözlerine balını, polenini, arı sütünü koyar. Böylece arının ürünleri kovanda bozulmadan saklanır.Bizde Renatus Konsantre Propolisle sizin için bukadar kıymetli olan Propolisi  aynı saflığıyla kullandık.Bilindiği gibi  Propolis rengi farklılık gösterse de genel itibarıyla açık kahveden koyu kahverengine geçişli şekildedir. Geçmişi ise oldukça eskidir. MÖ 460-357 yıllarına dayandığı bilinmektedir.

Propolisin kovandan çıktığı yani Ham hali vücudumuzda sindirilebilir özellikte değildir. Saf Propolisi Ham haliyle doğrudan tükettiğimizde, vücudumuzda sindirilme oranı yalnızca %2'dir. Bu sebeple Renatus Konsantre Propoliste, saf propolisi ekstrakte ettik , bir başka deyişle özütledik.. Bu işlem uzmanlık gerektiren bir işlem olup, gıda mühendisleri kontrolünde yapılmalıdır.

Sizin için Ürettiğimiz Renatus konsantre propoliste Ham propolisten Saf propolis eldesi için yapılan ekstraksiyon işleminde kullanılan etil alkol uzaklaştırılarak  hiç alkol bulunmamaktadır.

KULLANIM:

  • 4-10 yaş çocuklar için günde 10 - 40 damla arası
  • 11 yaş ve üzeri yetişkinler için ise günde 20 - 80 damla arası doğrudan ya da ılık veya soğuk (su, süt, meyve suyu) gibi sıvı gıdaların içerisine ilave ederek tüketilmesi tavsiye edilir.

İÇİNDEKİLER:

  • Deonize Su, Propolis Ekstrakt (Deonize Water, Propolis Extract )

SERTİFİKALARIMIZ

  • Quality Management SystemCertificate ISO 9001:2015
  • GMP Good Manufactoring- GMP -ISO 22716
  • Food Safety Management System Certificate - ISO 22000:2018
  • Certificate Of Free Sale 
  • Helal Sertifikası